sobota 1. září 2012

challenge výsledek + výlet


Průběh a finální výsledek mojí challenge
Jak můžete vidět, dlouho jsem se tady neobjevil a má to jedinej zásadní důvod - výsledek mojí challenge je total fail. Všechno začalo vyhlášením v mém blogu tady:
http://www.pokergaming.cz/lukynk2bb/1239/Poker-PRO-do-pul-roka-a-do-dne
Potom jsem se docela rychle dostal na NL20 a vše vypadalo relativně dobře. Byl jsem cca 20 bi pod EV (počítáno podle NL20), ale hra se začala uklidňovat a věřil jsem, že jsem schopný to zvládnout. Věnoval jsem hodně času samostudiu, čtením článků, studiu hry... Makal jsem jak jsem mohl, ale koncem března moje křivka winnings zamířila strmě dolů. Přišel první redeposit když jsem byl 30 bi pod EV (stále podle NL20) a poté další na 70 bi pod EV (už dle NL10). Tady už jsem to neustál a propadl se na naprosto mizerný roll (i po redepositech mi zbylo cca 200USD). Než ztratit další peníze - rozhodl jsem se roll vybrat a challenge ukončit na 75bi pod EV na NL10.
Rád bych tímto chtěl poděkovat všem, kteří si přečetli moje blogy a podporovali mě v mojí challenge! Obrovský díky taky patří klukům ze study group a všem ostatním co mi drželi palce!
Jak jsem avizoval - buďto dokážu, že se v pokeru dokážu prosadit (což pro mě znamená být PRO a mít to jako fulltime job) nebo s pokerem skončit. Sice jsem po návštěvě Rumidka (víc dále v druhý části blogu) přemýšlel, že bych mohl začít s jiným formátem, ale nakonec jsem dospěl k závěru, že se do toho pouštět nebudu. Možná nějáká chuť přijde časem, ale teď se mi při představě, že bych měl hrát dělá špatně. Nevěřím si a prostě vím, že na to nemám.
Budu se asi dál pohybovat na PG.cz, ale asi jen v roli pasivního pozorovatele.
Děkuju komunitě PG.cz za všechno co pro mě a mojí hru udělala! Good2
Real life a výlet do Chorvatska
Tahle druhá část bude věnovaná pouze mýmu real life - bude to taková rekapitulace posledních pár docela turbulentních měsíců - takže kdo chtěl jenom vědět jak jsem dopadl v challenge a tohle ho nezajímá, prosím nečtěte dál. Tak nějak cítím potřebu se z toho vypsat a nevím kde jinde to udělat než v mém blogu.
To, že se mi nedařilo v pokeru ještě neznamená, že jsem failnul i v osobním žívotě - naopak!
Našel jsem si novou práci v reklamce Mediaplanet - makám jako Project manager (v tom jsem zůstal), ale je to můj dremajob a nejen kvůli tomu, že to u nás vypadá takhle:zároveň se mi v rámci mojí práce podařilo vydat dvě, myslim, že podařený přílohy, který obě vyšli v celorepublikovém nákladu Lidových novin.


Aktuálně pracuju na reklamní kampani pro BlackBerry a příloze "Mobilní technologie", která bude v Lidových novinách vycházet v září.
Konečně mám práci, kde jsou super lidi a že mě baví! Rád bych se teďka zaměřil spíš na to vydělat trochu peněz a udělat ještě kariéru než se tak nějak definitivně usadím a založím rodinu.
Zároveň proběhla dost radikální změna v nejpozitivnějším slova smyslu - příchod nové gf do mýho života (fotka bude později). Je pravda, že rozchod s teď už bývalou přítelkyní neproběhl zrovna vklidu, ale nějak mi to život neznepříjemnilo, byla to prostě nutnost a muselo se to udělat ať už jsou rozchody jakkoli nepříjemnou záležitostí pro obě strany.
S prací a mojí současnou přítelkyní mi začali docházet některý zásadní věci - jak je důležité mít rodinu a vycházet s rodiči ať už minulost byla jakákoli. Prostě jsem hodil všechno zahlavu, dokázal, že mi můžou důvěřovat a že už jsem konečně dospěl (mamka už ze mě byla někdy fakt naprášky, takže tohle jí udělalo nesmírnou radost:). Zároveň jsem představil svou novou přítelkyni rodičům a když vidíte jak je mamka ráda, že se jí doma sešla celá rodina - brácha a jeho gf, já a moje drahá polovička, náš táta - tak je to pocit, který se fakt ničemu nevyrovná.
Tak to by bylo dost o lofískování a teďka k tomu výletu - koncem dubna jsme se s přítelkyní domluvili, že za ní pojedu na dovolenou, kterou měli naplánovanou s rodiči - s nima mám díky bohu výborný vztah, takže byli jednoznačně pro, abych dorazil.
Já jsem však zdvořile odmítl jejich nabídku sehnání dopravy a ubytování a rozhodnul jsem se to vzít po vlastní ose a stopem, popřípadě busem s tím, že ubytování si najdu na místě. S dostatkem peněz jsem se v pondělí 2.7. vydal na cestu. Přede mnou čekalo zhruba 1200 km, věci zabalený a vyrazilo se na cestu:

příští zastávka byla Brno, kde jsem se měl právě potkat s Rumidkem. V plánu byla původně větší session, ale i takhle to myslim bylo super. Ukázal mi nový formát, dali pivko a pokecali. A ještě jednou díky Rumidku za super ubytování!

když Rumidek musel do worku jsem vyrazil na další pokračování cesty - další zastávka měla být Bratislava

odkud jsem se rozhodl vzít nejnáročnější část cesty busem přes noc do Splitu, abych ušetřil čas, dostal se do cíle rychleji a zároveň nemusel kempovat v totálně neznámý krajině ještě doteď hodně poznamenaný válkou.
Ve Splitu mě stará, nicméně stále pojízdná karosa SAD Trenčín vyhodila v 5 hodin ráno. Můj foťák byl díky bohu rozkoukanější než já, takže se mi podařilo pořídit pár záběrů totohle hezký města při východu slunce


Následovat měl stop ze Splitu do Podgory (cca 120 km) po magistrále vedoucí po pobřeží. Když jsem se ale zeptal místních na cestu, docela jsem narazil - ač není Magistrala považovaná za dálnici oficiálně - je na ní stopování přísně zakázáno a trestáno docela mastnou pokutou (klidně 3500 CZK při přepočtu na naše čili asi 1000 kuna). Tohle se mi rozhodně riskovat nechtělo, takže jsem musel kapitulovat a za 58 kuna si koupit lístek. Tohle zklamání mi niméně vynahradil výhled cestou


Cesta nám zabrala cca hodinu a půl při níhž jsem si po celou dobu mohl užívat tenhle pohled na hory a moře při východu slunce. Naprostá pecka!
Při příjezdu do cíle na mě čekala rozzářená přítelkyně, která ke mě přiběhla a objala mě - nejlepší odměna po cestě:)
Na místě jsem sehnal ubytko za 10 EUR na noc, což je super cena. Podgora je malý městečko, který funguje výlučně jen v období sezony - podzim a zima je ve městě asi 20 lidí a ti ještě bydlí trochu výš v horách. Nicméně i v zimě tady teplota nejde pod 12 stupňů.
Pár fotek z místa:

Ceny jídla v supermarketu jsou srovnatelné s cenami u nás u Číňanů a v Žabce, takže relativně vyšší ale nic přepáleného. Co se týče jídel v restauracích, tak ty se pohybují na úrovních lepších restaurací v Čechách - mezi 70 - 100 kuna (na naše asi 245 - 350 za předkrm a hlavní jídlo). Jelikož absolutně nejím ryby, tak jsem se zdejší kuchyně obával a radši sebou vezl ještě pár plechovek "trienčanského párku s fazulou". Z jídel který jsem zkusil (telecí řízek a pleskavica-maso, podobný tomu na hamburger) jsem ale byl nadšený, takže si tady vybere každý.
Tak a na závěr díky všem, co si můj cestovatelský report přečetli a všem GL u stolů přeje Lukáš a Dominika

Žádné komentáře:

Okomentovat