neděle 2. září 2012

8.2.2011, PG.cz - úvodní blog


zdravim všechny hráče odsud z PG.
nebudu tu vést žádné sáhodlouhé řeči o tom jak jsem skvělý a tak podobně, jen se ve stručnosti představím.
takže jsem z Prahy, je mi 22 let a už 6 let se starám sám o sebe (tzn. bydlení bez rodičů, chození do práce, placení nájmu a tak dále). k pokeru jsem se dostal asi před rokem a půl když jsem hrál svůj první turnaj aniž bych pořádně znal pravidla a ono světe div se, já ho vyhrál:) z 8 lidí jsem bral 800 a byl naprsto spokojený. věděl jsem už tehdy, že to byl spíš luck, než skills který jsem fakt neměl ale i tak mě tahle hra v tu chvíli chytila.
založil jsem si teda účet na stárech a začal zkoušet na play money, postupně jsem se naučil pravidla, udělal nějáký kvízy a z freerolů udělal nějákej bankroll ( asi 2dolary) se kterýma jsem se pustil do hry. z nuly jsem v současný chvíli asi na 65 dolarech a pinkám si dál:) snažim se svojí hru studovat, učit se a zlepšovat abych nebyl fishka a čas od času i něco trefím.
co se týče mojí hry - z hlediska toho, že mám práci která mě živí a nemůžu si dovolit jí ztratit, tak si tím pádem ani nemohu dovolit grindy jako phasE89 kterej jede i 30 hodin denně i když bych chtěl. vím že to vzhledem k mýmu věku bude znít blbě, ale už jsem asi strarej na to hrát nějáký šílený volume, protože mám práci, přítelkyni a taky nějáký povinnosti:) chtěl bych každýmu kdo se tim živí popřát good luck, protože by to byl i můj sen, ale bohužel neni čas(snad se mi to ale stejně jednou splní:).
v současnosti hraju 2,50+0,25 DONy na poker848.com abych tam clearnul ten FDB a vzhledem k tomu, že na hru mám tak hodinu denně, tak to bude pro mě mega challenge:) 
a chick na závěr (díky Danteovi jí znám:)

Žádné komentáře:

Okomentovat