neděle 2. září 2012

4.7.2011 - PG.cz - FAIL - crying blog


Sedim na terase v tomhle hnusnym počasí a přemýšlím co se vlastně podařilo. Docházím pomalu k závěru, že jen volume a domluvení spolupráce.
real life
stále si hledám práci po ztrátě té minulé a aby toho nebylo málo, tak mi bývalý zaměstnavatel dluží cca 100k, které z něj nemůžu dostat jakýmkoli způsobem. peníze pomalu dochází a furt nemám zdroj nových. Tím pádem se pozastavila i rekonstrukce našeho bytu, takže na nějáký nový křeslo, stůl, monitor atd můžu zatim docela dobře zapomenout
poker
jeden velký FAIL - jsem asi ta největší fish co tady kdy chodila a psala, de*ílek co neni schopný porážet limit NL4 (kam jsem sestoupil z NL10) nebo už vážně nevim co je špatně. už třetí den se trápím na PartyPokeru - kde to neni party ale pohřeb - pohřeb rollu i second starting capital od pokerstrategy. mám za sebou 3200 hand a profit - 10 bi. AA už asi preflop přestanu točit, protože nejen že prohraju do QQ,KK,76,AK, JJ , ale i do AA. A když s nimi neprohraju, tak vyhraju 1,5BB. Celej tenhle pohřeb mě ničí nejen finančně, ale i psychicky.
K pokeru jsem vždycky usedal s snem, že jednou, až budu dostatečně dobrý se tím třeba i budu živit a chěl jsem se zlepšovat. Bavilo mě hrát ale teď? S každou handou se začínám bát víc a víc. Co když má vyšší set? BUM má ho. co když má vyšší straight? no ještě aby ne. atd atd
Můj celkový roll činil 300 USD který jsem budoval rok (strašně dlouhá doba v porovnámín s ostatními) - z toho zhruba půl roku byli jen freeroly. Nikdy jsem nic nedepositnul a teď hrozí, že o celý roll přijdu (buďto mě to zařízne, nebo to budu muset vybrat). Teď na mém účtě září 220 USD po 42k handách minulý měsíc na PS a 3.2k handách na PP. Vždyť jsem prohrál skoro třetinu rollu za 1 měsíc!!! Co je to se mnou? Swing? nebo jsem opravdu tak deb*lní, že nejsem schopný porazit NL4? Co sakra dělám špatně? 
videí shlédnuto za 34 dnů - 25
článků přečteno - ležatá 8
nahráno hand - 46.700
tak co se sakra stalo? je to normální? kde mám vzít další motivaci hrát dál? co mám změnit, abych konečně začal vyhrávat?
na tyhle otázky se ptám nejenom sebe, ale i hráčů, kteří hrají vyšší limity a proto tohle je pro mě procházka růžovým sadem - slyším ale - "z toho co jsem viděl, tak žádnou strašnou chybu neděláš, jen rozšiř range z CO, vytipuj si lidi a začni je 3betovat light z SB a BB".
měli jste to taky tak těžký nebo jste mikrolimitama projeli jak nůž máslem a ted vesele hrajete výš?
Asi jsem u svého crying blogu u konce. A abych nebyl úplný EMO tak musim říct že jsem udělal silverstar na PS(to je ale level když uvážim kde jsou ostatní) a spokojen jsem i s volume (přes 40k bylo pro mě dřív super unreal,ale ted vidim, že to jde a neni to ani tak hrozný - kéž bych to samý mohl říct o profitu).
Závěrem bych chtěl poděkovat CG study group za konzultace, Pokermarovi, že si mě vzal pod křídla a pokusí se z fishe udělat lepšího hráče. Pogratulovat Phasemu za splnění challenge a Fininovi za trefu The Big 55.

Žádné komentáře:

Okomentovat