neděle 2. září 2012

4.2.2012 - PG.cz - Poker PRO - do půl roka a do dne


Poslední blog ze září, poslední pořádný volume ze září...Práce mi prostě dost znemožnila hrál naplno tak jak jsem chtěl, takže jsem se po týdnu přemýšlení co s tím rozhodl pro to už konečně rozseknout to čím chci být a rozhodl se sám se sebou dát soukromou challenge.
rozhodl jsem se stát poker pro do půl roku, nebo s pokerem skončit
Co mě vedlo k tomuhle možná dost nereálnýmu rozhodnutí? Od října pracuju jako Project manager v advokátní kanceláři = 12 hodin trávit v kanceláři od pondělí do pátku (a to ještě když se zadaří skončit dřív). Nemám čas na přítelkyni, kamarády, koníčky...Od 16 kdy jsem se začal starat sám o sebe, se vším co k tomu patří, jsem chtěl svůj život prožít - ale ne zavřenej v kanclu a když už si náhodou vezmu dovolenou, tak abych i tak byl bombardovanej telefonama, mailama...Možná mám dobrou práci (k tomu jsem byl vychovávanej - dobře se uč a najdi si dobrou práci), ale možná je problém, že to neni to o čem jsem snil. 
Rád bych cestoval a dělal spoustu dalších věcí, který mi moje současná práce prostě neumožní a nejvíc v životě jsem si užil to období kdy jsem hledal práci a byl tak trochu "pro" (na NL20 což je trochu fail, ale jelikož jsem měl ještě trochu našetřeno bokem, tak jsem si to mohl dovolit). Tou dobou jsem našel něco co mě baví a umožní mi to žít život mnohem svobodněji, než jsem žil dosud.
Takže nastavené cíle do 5. srpna 2012:
- být full usazený na NL100
- mít zároveň i roll na tenhle limit - 5 000 USD (je dostatečný?)
- být schopný hrát A-game na 15 tables +
- mít našetřené minimálně 50 000 CZK bokem na účtu abych měl na pokrytí špatných měsíců (které vím, že přijdou) a tuhle rezervu si udržovat pro klid při hře
Trochu zrekapituluju co mě čeká:
- každý den (kromě soboty - tu věnuju gf a přátelům) věnovat pokeru 3 hodiny minimálně (čtvrtky a neděle jsou 6 hodin +)
- studium 1h denně (do práce a z práce)
- hra 2 hodiny denně
- pravidelné postování hand (z každé session alespoň 2 handy které prodiskutuju buď tady, nebo ve study group)
- účastnit se každé čtvrteční sweat session (úterní kvůli meetingům nezvládám)
- každý týden shlédnout minimálně jedno výukové video
- mám v průměru max dva měsíce na posun o limit výš (aktuálně NL10 - cíl NL100)
Nějáká ta motivace až se to podaří:
- budu moct skončit s prací! (což je asi ta největší) ale až v řádné výpovědní lhůtě (kterou si ale užiju:)
- pořízení HEM 2 + note caddy premium
- pořízení kvalitního monitoru 
- pořízení sluchátek Monster Beats by Dr.Dre SOLO
- konečně mě nikdo nebude buzerovat (jen já sám)
- za zbylé peníze z posledních dvou měsíců v práci si pořídit nějáký hezký setup do bytu (pořádné křeslo, počítač, stůl...)
A když se to nepovede? Budu dál pokračovat v práci tak 3-5 let a pak se rozmyslim, jestli mi ten život vyhovuje nebo ne. Za tu dobu našetřim snad dost peněz a získám dostatek zkušeností abych se eventuálně mohl pustit do nějákého svého projektu. A poker? asi si půjdu s kámošema občas zahrát live a peníze na netu si nechám na občasné pinknutí...
s čím začínám:
- notebook ASUS UL 50 AG bez přídavného monitoru
- normální židle a stůl
- 22GB hudby, HEM 1, skype a login na PG.cz (730 příspěvěk je tenhle blog)
- roll 123,31 USD (ne moc safe na NL10, ale v případě, že budu busted, jsem schopen účet reloadnout - dosud jsem do pokeru nevrazil ani korunu ze svýho, začínal jsem na freerolech - takže to chci udržet, samozřejmě že pod 100USD sestupuju na NL2)
Tak, konečně jsem to hodil na monitor a mám nějáký plán kterého se můžu držet. Zdá se vám to nerálný? Tyhle nerálný věci mám rád, a taky díky týhle svojí zarputilosti a tvrdohlavosti jsem schopný ve svých 23 letech pracovat na té pozici na které jsem (nejmladšímu kolegovi na stejné pozici u nás je 34 let) a i díky tomu jsem zvládnul všechny ty sr*čky, který mě v životě potkali. Upravili byste ten plán? Pokud ano, řekněte jak - rád si poslechnu kohokoli, komu se tomu snu za kterým si chci jít podařilo dosáhnout, co bych měl zlepšit/upravit/změnit.
Mám sepsáno, vím co chci dosáhnout a teďka jdu udělat ten první krok - nastartovat svojí první session.
Pro ty, kteří dočetli až sem tenhle wall of text patří moje díky a za odměnu chick:
( + Show Spoiler + )
Díky a GL!

Žádné komentáře:

Okomentovat