neděle 2. září 2012

29.4.2011 - PG.cz - lehce nabil, těžce pozbyl


po dvou měsících jsem se rozhodl, že se o své dvouměsíční zkušenosti podělím s PG členy, které tímto zdravím.
poslední zhruba dva měsíce jsem se soustředil výhradně na CG a to na Cake Poker. nahráno mám tak kolem 20k hand, což za dva měsíce neni pro některé zdejší nic moc ale pro mě je volume za duben (12k) velký úspěch. bohužel se takhle už nemůžu vyjádřit ke svému profitu - opět jsem BE - ale tím, že clearuju FDB a mám 33% rakeback tak to neni tak hrozné, viz níže:
jak je vidět, hrál jsem NL10, na který jsem přešel z NL20 po tom, co jsem začal přicházet o peníze rychleji a rychleji. došlo mi, že jsem měl prostě jen hotrun a že musim zdokonalit víc věcí než který jsem si myslel. ale to že to byl na jednu stranu i swing se dá taky říct protože to že mě vyročí 3outer jsem si zvyknul, ale že i 1 outer a to 2x-3x za session už bylo moc. největší jednodenní ztrátu jsem měl necelých 100 dolarů která začala nevinně - prohrál jsem 2x 10USD nad 3 outerem a řekl si, že je to malý volume (100 hand) a že když nahraju víc tak to nebude tak hrozný a třeba i kousek vrátim, přece jenom, jsou to dva BI, no a jak to dopadlo už víte sami.
co se podařilo:
poker:
1.chodit ráno běhat a pravidelně hrát - splněno (dobře no, tak 2-3x týdně, ale stejně je to úspěch)
2.nehrát už NL2 a DONy - splněno (ne že bych DONy neměl rád, ale ten trafic na Cake je tak špatnej, že jsem rád, když sedim na 4 stolech 6maxu a zapnout 6 stolů DON byl nadlidský výkon)
3.shlédnutí co možná největšího počtu videí - 1/2 splněno - viděl jsem asi 5 ale za to pořádně:)
real life:
1. skloubit svou současnou práci s pokrem a přítelkyní - succes (už se mě dokonce i ptá jak "grindim":)
2. věnovat se nějáké fyzické aktivitě - splněno (brusle, sk8 a plánuju ještě i kolo)
3. začít normálně žrát a přestat s dovozem pizzy a Mc Donald´s - splněno, přítelkyně se naučila vařit:)
cíle na květen:
1.doclearnout FDB na Cake poker
2.shlédnutí alespon 10 videí (pokerstrategy.com, pokersavvy.com)
3. volume aspon 20k hand
4. nebýt už konečně "rakeback pro" ale být v plusu aspon 20 BI
5. přesun rollu na Bwin a clearnutí savvy points
ještě než přijde chick tak se chci pochlubit s jednou věcí - po vzoru jednoho českého hráče jsem se přihlásil k výběrovému řížení na pozici Business Development Manager u společnosti PokerStrategy.com na Gibraltaru a už mám za sebou první kolo a to úspěšně - na rozhodnutí z druhého ted čekám takže mi držte palec - stejnou pozici dělám tady v čechách, ale pracovat tam by byl můj velký splěný sen a myslím, že by to mohlo být ku prospěchu všem hráčům v naší matičce zemi.
tak a tedka vypínám počítač a vrhám se na pátečně sobotní chlastačku na které se odreaguji a načerpám nové síly na další sessions a další zlepšování se.

Žádné komentáře:

Okomentovat