neděle 2. září 2012

1.8.2011 - PG.cz - Všechno jde když se chce aneb velký DÍK


song ke čtení
tak konečně se to otočilo a já to pochopil!
je to tak, ze svý hry mám neuvěřitelně dobrej pocit a za to vděčím spoustě lidem, kterým bych chtěl touhle cestou poděkovat:
finin - za to, že mi furt řikal, že jsem fish, ale že to jednou dám:)
mirekdonutil - za sweetky, rozbory hand...
všem lidem zde z low sekce za podílení se na diskuzi hand a korekci mých myšlenkových pochodů
lidem z CG study group
a hlavně Dantemu - tys mi vysvětlil co dělám špatně, strávil se mnou čas abys mě posunul dál a za to ti patří největší dík!
je tomu zhruba měsíc co jsem postnul crying blog a jsem za jeho napsání rád. Končně jsem někam mohl vylejt všechen vztek, který jsem na sebe měl, to jak mě všechno štvalo atd. Po napsání tohoto blogu se mi ozval Dante a začali jsme spolu spolupracovat na zlepšení hry a to mě posunulo asi nejdál. Vysvětlil mi, co dělám špatně a proč a jak bych to měl dělat líp a mě to konečně v tý hlavě seplo a řekl jsem si AHA tak takhle to je.
Přečetl jsem neskutečně článků, shlédnul dost videí a tedka se na session těším, baví mě znova hrát a hlavně - netitltujou mě suckouty! Už mě tiltuje jenom vlastní hra ale světe div se, pokud vím, že jsem to zahrál dobře, ale prostě to tam tý fishi dojde, tak se pousměju, udělám note a hraju dál bez sebemenšího citovýho zasažení - takže už žádný mlácení s myší, házení věcma atd.
Jsem ze svýho zlepšení tak nadšenej, že mě ani neštve tenhle měsíc super nízký volume (11k), který ale bylo hlavně způsobený snížením počtu stolů z 9 na 4 a hlavně a především zhruba týden a půl trvající odstávkou techniky z důvodu Windows update a s tím souvisejícího vyřazení Holdem Manageru, který po nahození zpátky začal produkovat na mým notebooku zajímavou ale nepříjemnou věc zvanou bluescreen (zhruba každých 10 minut), takže jsem musel opravovat s kolegy z PC fora. Problém byl nakonec vyřešen, nicméně volume jsem už nedohnal, ale to doženu tenhle novej měsíc.
zde je graf hand za červenec (99% je z NL5 a poslední dva dny jsem měl puštěný 3 stoly NL5 a jeden NL10 abych si pomalu začal zvykat na vyšší limit)
( + Show Spoiler + )
Tot asi k rekapitulaci minulého měsíce a ted cíle do nového:
20k hands
shlédnout 2 videa týdně
postování a diskuze hand zde v low sekci
dokončit hledání práce

Žádné komentáře:

Okomentovat