neděle 2. září 2012

14.3.2012 - PG.cz - 2. milník - NL20


Po měsíci a dnu se ozývám s dosažením druhého milníku - začínám shootovat na NL20.
song (kterým zároveň nahradím i chick na konec, protože tady se chicks i hýbou:D):
( + Show Spoiler + )
Poker:
to co jsem tenhle měsíc zažil mě nezabilo, zato utužilo pořádně - sessions -5bi a přitom EV 0 nebyly vůbec neobvyklý a zvykat si bylo sakra těžký. Nakonec ale musim uznat, že jsem se s tím popral relativně slušně a dalo mi to víc než super lucky hotrun.
Moje lifetime results ukazují, že jsem 40bi pod EV, takže doufám, že teď už přijde jen ten hotrun.
No a tenhle microswing (asi 8k hands) mě posílil natolik, že jsem začal hledat více chyb na své hře a začal nad hrou ještě víc přemýšlet, což mi pomohlo nejen ve winnings, ale i v psychice a volume. Díky tomu na mém účtě svítí 350 EUR což je můj další milník a to započetí shootingu na NL20 - metodou +2 bi na NL20 = + 1 stůl NL20. Začínám snížením počtu stolů z 6ti na 4 - z toho 3x NL10, 1x NL20. Při -1bi = - 1 stůl NL20 (nahradím stolem NL10 a doženu tady 2bi).
Jako úspěch považuju i to, že jsem byl vybrán (alespoň) jako náhradník do PG CG School, což mi pomohlo si uvědomit, že to co dělám má i nějáký výsledky. Teď už jen doufám, že se na mě taky dostane řada. Po dobu výběru to zde v sekci low stakes docela zamrzlo (a já s tím - nějak jsem nediskutoval a snažil se na většinu věcí přijít sám, nebo v study group) a rád bych se teďka znovu pustil do diskuze hand.
Videa, články....
hodně mi pomohly články od 11medium - Hraní overpairů na wet boardech, jen je musim projít ještě trochu důkladněji, nejsem si jistý, že jsem pochopil všechny myšlenky
Perfektní články co mi taky pomohly: Double barreling by Ricki1231, Jak neproplácet soupeřům jejich handy by James.
dočetl jsem:
Moving through uNL by verneer
Easy game I. by balugawhale
aktuálně čtu Easy game II. - jak Moving tak Easy game jsou naprosto nuts knihy, který doporučuju každýmu (díky zároveň i za jejich doporučení).
Následovat asi bude buďto The Poker Mindset nebo Poker Math That Matters, asi si o to flipnu.
K sledování videí se dlouhou dobu nemůžu dokopat (přece jen mám pocit, že mi články a knihy dávají víc), ale plánuju do konce měsíce dokoukat: From Amateur to Pro.
Real life:
Vzhledem ke korupční aféře u nás ve firmě od nás začali odcházet klienti a celkově to s tou firmou jde z kopce, až se vedení rozhodlo polovinu zahraničního týmu (kde jsem byl i já) poslat domů a rozmyslet co s námi. Jelikož se mi nechce čekat co vymyslí, odejdu radši sám (stejně to nevypadá, že by pro nás nějáká práce byla). Pár nabídek už mám a ani ne tak časově náročných, takže tady se blíská blýská na lepší časy - víc času na gf, poker, přátele a koníčky (konečně!!!).
Myslim, že jsem shrnul co je třeba, takže GL to all a doufám, že se zanedlouho přihlásim s úspěšným dosažením dalšího milníku.

Žádné komentáře:

Okomentovat