neděle 2. září 2012

1.10.2011 - PG.cz - září - NL20 tester


dlouhý song k čtení:
( + Show Spoiler + )
po minulém přemýšlecím blogu se hlásím o slovo s trochu rekapitulačním.
takže cíle na tento měsíc byly tyto:
přechod na NoIQ poker - success
90 k hands - fail (48 367)
být bez rb v plusu - succes (190 EUR)
2 videa týdně - success
pokračovat v postingu a komentování hands - success
matika - success (i když furt je co zlepšovat)
hecnout challenge a vyhrát:) - fail (Rumidek nás převálcoval:)
a když zbyde čas, natočit ještě nějáký video - fail (čas fakt nezbyl)
Tenhle měsíc můžu zhodnotit jako úspěšný z hlediska cílů.. V půlce měsíce jsem se už cítil dostatečně jako NL10 crusher, takže jsem začal pošilhávat po NL20 kam jsem se přemísťoval hodně nenápadným způsobem - 5 stolů NL10 a 1 NL20 s tím, že po 1bi+ na NL20 přidám jeden stůl tohohle limitu a jeden stůl nižšího vypnu. 
Po 3 dnech jsem se začal radovat, že už snad se i začínám usazovat plně a pak přišel zase ten zlej pan swing a shodil mě dolů, takže jsem začal od znova. Tohle mi dalo asi nejvíc - nedělá mi problém běhat mezi limitama a v případě nutnosti sestoupit o jeden níž. Zároveň pokračovala absence tiltu, protože s tim co přijde na river prostě stejně nic neudělám a najednou mě to posunulo myšlením na jinej level - místo toho abych mlátil do stolu, že mu to tam dojde, začal jsem přemýšlet nad tím co ho vedlo k tomu, že to zahrál tak jak to zahrál a co si z toho můžu odnést. A asi tohle mě dostalo do fáze, že když píšu tenhle post, tak už zase hraju 6 stolů jen NL20! Tak snad už nikdy níž!
Co se týče volume - když jsem si řekl, že dám 90k hands za jeden měsíc, tak jsem ještě netušil co to bude obnášet. Přecenil jsem svoje síly a přiznávám to, ale jsem rád, že jsem to nedotáhl do konce. Prvních pár dnů na začátku měsíce jsem držel 3k hands za den, ale po zhruba 5 hodinách hry mi prostě mozek začal vypínat a začal jsem dělat fakt dost stupidní chyby. Na to, abych odehrál takovýhle volume jsem asi ještě malej pán, ale až se usadim na vyšších stakes a dostanu jednotlivý lines víc pod kůži tak věřim, že i jeden měsíc to dám - budu moct hrát víc stolů, rychlejší myšlení...
Pak jsem taky zjistil dost zajímavou věc: čtení článků je pro mě mnohem užitečnější než sledování videí, takže videa trochu omezím a namísto toho přidám články a knížky.
No a další věc: ABC stačí! Nemusim se vůbec trápit tím, že moje staty jsou 17/15, 4,5 - protože to vydělává peníze a já se přestávám dostávat do zbytečně marginálních situací kde jsem akorát pálil prachy. Jasně, sem tam zkoušim nějáký složitější moves, ale dbám na to, aby mě moje chyby který dělám nestály pokud možno víc než 10bb v té dané handě, aby to moji winrate neovlivnilo nějak výrazně.
Když tak nad tim přemýšlím, tak poznatky z tohohle měsíce jsou asi všechny, tak teď už asi jen cíle na ten další:
50k hands +
postování a diskuze hand (jedna z nejdůležitějších věcí vůbec)
1 článek denně (popřípadě aspoň 5 stránek z knížky)
usadit se na NL20
být bez rb v plusu
no a pokud se nám podaří domluvit další challenge, která je teď v přípravě, tak jí konečně vyhrát:)
na závěr graf a chick
graf:
( + Show Spoiler + )
chick:
( + Show Spoiler + )
GL!

Žádné komentáře:

Okomentovat